Spray blokujący wnikanie wirusów - ViruProtect

Średnia ocena 4,8 z 38 recenzji

 • Może skrócić czas infekcji nawet o 3 dni 1,3

 • Blokuje wirusy powodujące przeziębienie w ponad 90% 2

 • Ogranicza namnażanie się wirusów4

Zalety sprayu doustnego:

Gardło to skrzyżowanie wdychanego powietrza przez nos i usta. Wszystkie wdychane cząsteczki muszą przejść tą drogą do dalszych części naszego układu oddechowego.

 • blokuje wirusy wdychane zarówno przez nos, jak i przez usta

 • może zapobiec migracji wirusów do dolnych dróg oddechowych

Produkt nie zawiera:

Cukru ani słodzików

Glutenu

Laktozy

Konserwantów

Alkoholu

Składniki:

Glicerol, woda, trypsyna (z dorsza), etanol (<1%), chlorek wapnia, trometamol i mentol.

ViruProtect STADA to spray do gardła. Działa więc dokładnie tam, gdzie przeważnie osadzają się wirusy przeziębienia.

 

Sposób użycia:

 • Rozpyl spray w kierunku gardła
 • Powtarzaj aplikację co 2 godziny
 • Aplikuj do 6 razy dziennie
 • Nie wdychaj sprayu podczas jego rozpylania
 • Produkt powinien być stosowany przez jednego użytkownika
 • Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią
 • Dla dorosłych i dzieci powyżej 4 roku życia

Zgłaszanie działań niepożądanych

Email: [email protected]
Tel: +48 22 737 79 20
Tel: +48 608 557 956

Jak będą przetwarzane Pani/Pana dane osobowe przez Stada Poland? Aby zapoznać się z obowiązkiem informacyjnym, proszę kliknąć tutaj.

Średnia ocena 4,8 z 38 recenzji

Janina

Ocena 5
niedziela, 1 sierpnia 2021

Spray do ust Viru Protect stosowałam 5 dni 4-5 razy dziennie. I muszę stwierdzić, że naprawdę działa. Zaczęłam z używaniem, kiedy czułam delikatne drapanie w gardle i chyba po 3 dniach było wszystko w porządku. Po zastosowaniu poczułam najpierw słodki smak w ustach, a po chwili znieczulenie, które ustąpiło chyba po 10 minutach. Używanie jest bardzo przyjemne i naprawdę pomaga.

Andrea

Ocena 5
wtorek, 15 czerwca 2021

Spray do ust VIRUPROTECT to świetny preparat nie tylko dzięki swemu smakowi, lecz również swojej skuteczności. Jego smak jest bardzo dobry. Z powodu rodzinnego przeziębienia ochronił dwóch członków rodziny przed zaziębieniem. Doceniam również jego opakowanie, jest szczelne. Na pewno kupimy ponownie do apteczki rodzinnej.

Władysława

Ocena 5
wtorek, 15 czerwca 2021

Spray do ust ViruProtect sprawdził się u nas w domu jako dobry pomocnik. Produkt zaczęłam stosować podczas choroby. Nie zdążyłam więc spray przetestować jako środek zapobiegawczy, jednak w trakcie choroby mi bardzo pomógł i to przede wszystkim z silnym katarem i podrażnionym gardłem. Zawsze po użyciu czułam się przyjemnie. Małżonek nie stosował sprayu i katar miał dłużej. Spray będę na pewno używać też podczas zwykłego przeziębienia.

Karolina

Ocena 5
wtorek, 15 czerwca 2021

Przestestowałam produkt Viruprotect, sposób używania jest łatwy. Smak w ustach przyjemny, lekko słodki, co jest na pewno plusem przy stosowaniu przez dzieci. Okres przeziębienia skrócił mi się o kilka dni, co jest świetne. Opakowanie jest małe, tak więc idealnie zmieści się w torebce. Ze swojej strony polecam.

Blanka

Ocena 5
czwartek, 3 czerwca 2021

Przed rozpoczęciem przetestowania sprayu ViruProtect byłam ciekawa, jak będzie funkcjonował. Byłam bardzo często w kontakcie z chorymi ludźmi, po otrzymaniu sprayu zaczęłam regularnie go używać. Obawiałam się zakażenia, jednak u mnie żadna choroba nie wystąpiła, wierzę, że to i dzięki stosowaniu sprayu ViruProtect. Jestem ze sprayu zadowolona i już go kupiłam też dla mojej mamusi. Dziękuję za możliwość przetestowania tego produktu.

Ewa

Ocena 5
wtorek, 1 czerwca 2021

Środek wspomagający leczenie zwykłego przeziębienia. Wielki cud w małym pudełku. Naprawdę. Wystarczy tylko aplikować do ust i z dużego problemu staje się mały. Jego przyjemny smak rozpłynie się w ustach i zaraz się lepiej oddycha i połyka. Przyśpiesza leczenie. Świetny pomocnik do torebki i szybkiego stosowania, bądź w przypadku przeziębienia lub w okresie, kiedy trzeba ochrony przed wirusami.